Juniori Rijeke uvjerljivo svladali Šibenik

Autor: Nikola Cvjetović 28.04.2024

juniori1

Bijeli su otpor gostiju slomili u drugom poluvremenu, nakon čvrstih i tvrdih prvih 45 minuta.

Rijeka - Juniori Rijeke pobijedili su Šibenik 4:0 u utakmici 25. kola Prve NL.

Rijeka je povela u 47. minuti nakon sjajnog prodora Bilajca s lijeve strane i ubačaja kojega je u mrežu pospremio Bužić – 1:0.

Jakac je lijepim golom povisio na 2:0 u 59. minuti.

U 63. minuti Jakac je u solo prodoru s lijeve strane prošao tri šibenska braniča, te sjajno asistirao za Čambera koji je pogodio pod gredu – 3:0.

Onda je na scenu ponovo stupio Jakac i novim lijepim pogotkom zaključio sjajno drugo poluvrijeme.

Rijeka – Šibenik 4:0

Utakmica 25. kola Prve NL – juniori: Rijeka – Šibenik 4:0 (0:0). Igralište u kampu HNK Rijeka. Gledatelja: 70. Sudac: Milan Kukuljan (Podkilavac).

Strijelci: 1:0 Bužić (47′), 2:0 Jakac (59′), 3:0 Čamber (63′), 4:0 Jakac (65′).

Žuti kartoni: Mikloš (Rijeka), Agyemang (Šibenik).

RIJEKA: Vučetić, Bužić, Miškulin (od 46′ Zubović), Kitin, Valinčić, Blečić, Butić (od 62′ Čamber), Došen (od 62′ Žlibanović), Bilajac (od 68′ Salković), Jakac (od 80′ Mrvčić), Mikloš (od 35′ Medojević).

ŠIBENIK: Ilić, Baturina, Sopić (od 72′ Rupić), Mihaljević (od 62′ Grgas), Morić (od 62′ Kardoš), Sekulić, Mučić, Agyemang, Grbelja (od 72′ Buva), Šalić (od 62′ Šalov), Kulušić (od 72′ Nakić-Alfirević).