Juniorski poraz koji peče: Rijeka – Gorica 1:6

Autor: Portal Torpedo 26.10.2024

nk_rijeka_juniori_2024-67059 Foto: ilustracija

Gosti su poveli već u 11. minuti, Topić je, nakon ubačaja, poentirao s peterca.

Rijeka - Juniori Rijeke doživjeli su uvjerljiv poraz od Gorice (1:6) u utakmici 10. kola Prve lige.

Gosti su poveli već u 11. minuti, Topić je, nakon ubačaja, poentirao s peterca. Gorica je drugi gol postigla u 31. minuti, Stunja ušao s desne strane u kazneni prostor i pogodio dijagonalu.

U 43. minuti Josić je bio najviši nakon kornera za 0:3. Gorica je u nastavku postigla još tri gola, Stunja je u 52. minuti pogodio s 12 metara, dok je Fall u 71. minuti sjurio se u kazneni prostor i pogodio drugi kut. Niz golova Gorica je zaključila u 80. minuti, Štefanac je bio brži od obrane Rijeke i poentirao – 0:6.

Rijeka je do kraja utakmice uspjela smanjiti, Murica je sa 16 metara naciljao i pogodio.

Rijeka – Gorica 1:6
Utakmica 10. kola Prve NL – juniori: Rijeka – Gorica 1:6 (0:3). Igralište Robert Komen. Gledatelja: 80. Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Raguž (11′), 0:2 Stunja (31′), 0:3 Josić (43′), 0:4 Stunja (52′), 0:5 Fall (71′), 0:6 Štefanac (80′), 1:6 Murica (85′).
Žuti karton: Dukić (Gorica).
RIJEKA: Jurčević, Peranović, Valinčić, Žlibanović, Jakac (od 46′ Bačić), Došen (od 46′ Mrvčić), Bilajac, Miškulin, Murica, Salković, Thaqi (od 80′ Frank).
PAZINKA: Cundeković (od 76′ Došen), Horvat, Dukić (od 66′ Fall), Raguž, Dulčić (od 70′ Barišić), Kučiš (od 66′ Veselić), Topić, Kordej (od 76′ Kasumović), Josić, Vrzić (od 46′ Stoyanov), Stunja (od 76′ Štefanac).