Karatisti Karate kluba Kostrena osvojili zlato, srebro i broncu na natjecanju u Budimpešti

Autor: Marina Pauletić 19.09.2023

karate_klub_kostrena_foto_nasa_kostrena Foto: Naša Kostrena

Natjecalo se više od 2200 natjecatelja.

Kostrena/Budimpešta - Proteklog je vikenda u Budimpešti održano karate natjecanje Budapest Open na kojem je sudjelovalo sedam članova Karate kluba Kostrena.

Natjecatelja je bilo preko 2200 iz čak 37 država, a posebice valja istaknuti da su se u finalu U10 kategorija +30 kg susrele dvije članice Karate kluba Kostrena- Milla Vita Lozo i Vita Pranjić. Milla Vita pobijedila je u finalnom meču i postala prvakinja dok je Vita zauzela postolje na 2. mjestu.

Vito Katnić je osvojio broncu pobijedivši Ukrajinca rezultatom 2:0, dok je Sara Tadej osvojila 5. mjesto.

Na natjecanju su nastupili i borci Borna Babić, Kornelija Reljac i Sara Žugaj koji su također pružili izvrsne mečeve, ali im je nedostajalo malo iskustva i sportske sreće.

Čestitke svim natjecateljima i trenerima Karate kluba Kostrena na izvrsnim sportskim rezultatima!

Izvor: Naša Kostrena