Kup Hrvatske – juniori: Rijeka izgubila od Dugopolja

Autor: Marina Pauletić 14.03.2024

juniori_hnk_rijeka-53619 Foto: ilustracija

Rijeka je propustila veliku priliku osigurati plasman u daljnju fazu natjecanja.

Rijeka - Juniori Rijeke zaustavljeni su u četvrtfinalu Kupa Hrvatske porazom na gostovanju kod Dugopolja 3:4.

Rijeka je propustila veliku priliku osigurati plasman u daljnju fazu natjecanja, bijeli su u dva navrata, u 22. i 41. minuti, imali vodstvo od dva gola razlike (0:2, 1:3).

Presuda se pokazala sudačka nadoknada prvog dijela kada je domaćin dvama pogocima Smodlake nadoknadio veliki zaostatak i na poluvrijeme otišao u egalu.

Domaćin je u nastavku preko Polića u 56. minuti stigao do pogotka vrijednog prolaska u polufinale.

Dugopolje – Rijeka 4:3

Utakmica četvrtfinala Kupa Hrvatske: Dugopolje – Rijeka 4:3 (3:3). Stadion Hrvatski vitezovi. Gledatelja: 200. Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac).

Strijelci: 0:1 Butić (16’11-m), 0:2 Plazibat (22′-ag), 1:2 Martinović (35′), 1:3 Bilajac (41′), 2:3 Smodlaka (45′), 3:3 Smodlaka (45′), 4:3 Polić (56′).