Mlađi pioniri Rijeke slavili protiv Grobničana

Autor: Marina Pauletić 14.05.2023

rijeka_mladi_pioniri

Konačnih 4:0 bijeli su postavili u 55. minuti.

Rijeka - Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Grobničan 4:0 u utakmici 23. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je stigla do 15. prvenstvene pobjede i na tri boda zaostatka za trećeplasiranim Pomorcem koji ujedno ima i utakmicu više. Bijeli su poveli u 12. minuti. Došen je ubacio iz kornera, a Sternisa poentirao glavom iz blizine – 1:0.

Drugi gol stigao je u 47. minuti. Dadić je lijepo ubacio s desne strane, a Stjepanović zakucao loptu ispred braniča.

U 51. minuti bilo je 3:0. Nakon duže akcije udarac je uputio Stjepanović, a na odbijenu loptu natrčao Travalja i sigurno zabio. Konačnih 4:0 bijeli su postavili u 55. minuti. Stjepanović je pravovremeno utrčao na okomitu loptu Došena i lijevom nogom pogodio kraj vratara.