Mlađi pioniri Rijeke svladali Rudar 3:2, Miletić u zadnjoj minuti donio tri boda

Autor: Marina Pauletić 18.09.2023

mladi_pioniri_rijeka_rudar

Rijeka je izjednačila u 38. minuti.

Rijeka - Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Rudar 3:2 u utakmici 3. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je stigla do druge pobjede pogotkom u zadnjim trenucima utakmice.

Peček je oduzeo loptu u presingu, odigrao za Miletića koji je svoju odličnu igru u drugom poluvremenu potvrdio golom za zasluženu pobjedu Rijeke.

Vratar Rijeke Zvekić drugu utakmicu zaredom obranio je penal, ali iz kornera koji je uslijedio u posljednjim trenucima prvog dijela, Višnjić je nadskočio svog čuvara i poentirao glavom – 0:1.

Rijeka je izjednačila u 38. minuti. Peček je oduzeo loptu, a Miletić mirno pogodio u situaciji jedan na jedan s vratarom – 1:1.

Sjajnu suradnju ponovili su i kod druga dva gola, u akciji za 2:1 u 53. minuti asistent je Miletić, a strijelac lijepog gola Peček udarcem s desetak metara u vratarev lijevi gornji kut.

Rudar se u igru vratio u 55. minuti kad je Orlić pogodio neobranjivo iz slobodnog udarca, ali Rijeka je na kraju u završnici stigla do tri boda.