[FOTO] Nogometaši Grobničana nadigrali Opatijce

Autor: Sanja Tumara 18.02.2023

opatija_grobnican_2023_prijateljska_utakmica__5_

U prijateljskoj utakmici između Grobničana i Opatije, odigranoj u Mavrincima, slavio je domaćin, rezultatom 2:1.

Mavrinci – Prijateljska nogometna utakmica između Grobničana i Opatije završila je pobjedom domaćina 2:1. Pred stotinjak gledatelja na stadionu Adelija Beba Haramija u Mavrincima povela je Opatija golom Obija Ajayija odmah u prvoj minuti.

No, domaćini su konsolidirali redove pa su do kraja prvog poluvremena poveli. Izjednačio je Karlo Milinović u 11. minuti, dok je Dražen Pilčić u 43. minuti zabio za 2:1, što je ostao rezultat do kraja utakmice.

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Milinović, Prpić, Franković, Jurica, Galešić, Batarelo, Pilčić, Prtenjača, Redžepi. Igrali su i: Belobrajdić, Bosančić, Kovačević, Mikulica, Šafarek i Vukajlović.

OPATIJA: Prskalo, Kukoč, Pozderac, Malinić, Marshall, Jugović, Kordić, Ajayi, B. Bogolin, Kašiković, Junuzović. Igrali su i: Lagumdžija, Pejanović, V. Bogolin, Glibo, Glavaš, Furijan, Gavrić, Čulina i Grbac.