Nogometaši 'Grobničana' nisu uspjeli iznenaditi lidere

Autor: Nikola Cvjetović 02.04.2023

medimurje_grobnican_2023_nogomet__11_ Arhiva

U 21. kolu Druge NL „Grobničan“ u Pločama poražen od „Jadrana LP“ 3:2.

Mavrinci - Nogometaši „Grobničana“ na gostovanju u Pločama, u 21. kolu druge lige, nisu uspjeli iznenaditi lidere prvenstva. Utakmica je praktički bila riješena već do poluvremena, nakon što su Rodin u 22. i Nikola Marić u 25. Minuti zatresli mrežu i domaćine doveli u vodstvo 2:0. Gosti su preko Pilčića u 55. minuti susreta smanjili prednost (2:1), ali takav aktivan rezultat trajao je svega minutu – Petrović je povećao vodstvo (3:1). U sudačkoj nadoknadi Franković je ponovno smanjio prednost za konačan rezultat 3:2.

JADRAN LP – GROBNIČAN 3:2
Igralište Jadranovo. Gledatelja: 450. Sudac: Matej Čulina (Pridraga)
Strijelci: 1:0 Rodin ('22), 2:0 N. Marić ('25), 2:1 Pilčić ('55), 3:1 Petrović ('56), 3:2 Franković ('90+'2). Žuti kartoni: Perić, Raić, M. Marić, N. Marić, Nikolac, trener Krstičević (Jadran LP), Jurića, Golić, Berković, Belobrajdić (Grobničan). Crveni karton: Manenica ('78 - drugi žuti karton).

JADRAN LP: Margan, Manenica, Dulaj (od 70. Glavina), Rodin, Raič, Čepo (od 46. Nikolac), N. Marić, M. Marić, Petrović (od 80. Abramović), Perić, Amdouni (od 57. Kordić).

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Golić, Ravlija (od 80. Franković), Kovačević (od 60. Belobrajdić), Pilčić, Rexhepi (od 35. Bosančić), Galešić, Batarelo (od 80. Rupčić), Jurica, Mikulica (od 60. Prpić).