Nogometaši Halubjana upisali novu pobjedu u pripremnoj utakmici

Autor: Nikola Cvjetović 21.08.2023

nk_halubjan_nk_lokomotiva_2023__3_

Halubjan - Pazinka 2:0.

Viškovo - Nogometaši Halubjana ušli su u posljednja dva tjedna priprema pred nadolazeće prvenstvo. Po izrazito vrućem i sparnom vremenu protekle subote poslijepodne odigrali su utakmicu protiv budućeg ligaškog suparnika, NK Pazinka.
Utakmicu smo započeli u sastavu: Legac - Mikulica, Kovačević, Al. Dedić - Šarković, Weitzer, Hunčak, An. Dedić - Jurković, Ilić - Valenčić; a igru su u 2. poluvremenu još ulazili Bedenik, Paškvan, Šestan, Strahija, Šimić, Udović i Pučić.
U ravnopravnom nadmetanju na Brnasima nije nedostajalo prilika ni sa jedne, ni sa druge strane, a nakon 90 minuta NK Halubjan je upisali novu pripremnu pobjedu - 2:0.

Do pobjedničkih pogodaka stigli su u kasnoj fazi utakmice - preko Weitzera iz kaznenog udarca u 85., te Pučića u 90. minuti.