Nogometaši Opatije ostvarili pobjedu protiv Marsonije u prvoj utakmici u nastavku sezone!

Autor: Nikola Cvjetović 25.02.2023

opatija_marsonija_2023

Dva pogotka postignuta su iz penala...

Rijeka - Nastavak sezone Opatijci su otvorili pobjedom protiv Marsonije. Pred tristotinjak gledatelja pobjedu su prema prilikama koje su se zaredale mogli ostvariti već nakon dvadesetak minuta, no gostima se na semaforu pisao prvi pogodak.

Naime, nakon što je lopta pogodila Furijana u ruku, sudac je pokazao na bijelu točku, a Mahmutović bio siguran za 0:1. U drugom djelu Opatijci su rezultat poravnali također s bijele točke, a siguran je bio Kukoč. Konačnih, 2:1 postavio je Kordić u 62'.

Druga NL - 16. kolo
OPATIJA - MARSONIA 2:1

Stadion na Kantridi. Gledatelja: 250
Sudac: Marko Cestarić (Sisak)
Strijelci: 0:1 Mahmutović (44-11m), 1:1 Kukoč (55-11m), 2:1 Kordić (62)
Žuti kartoni: Kašiković (Opatija), Bošnjaković, Barišić, Vrdoljak (Marsonia)
Crveni karton: Jugović (44, na klupi zbog nesportskog ponašanja)

OPATIJA: Prskalo, Pozderac, Glibo, Marshall, Kukoč, Glavaš, Furijan (61' Malinić), Kordić, Ajayi (80 Grbac), Kašiković, Junuzović (56' Pejanović)

MARSONIA: Gujić, Balentović (58' Jergović), Barišić, Zorica, Perković, Žitković (69 Anić), Vrdoljak, Marušić, Bošnjaković (46 Harači), Mraković (73' Bačić), Mahmutović

Nogometaši Opatije ostvarili su pobjedu protiv Marsonije u prvoj utakmici u nastavku sezone!

Pobjedu su prema prilikama zaslužili već nakon dvadesetak minuta, kada su mogli voditi s nekoliko pogodaka razlike.