Pioniri i kadeti Rijeke poraženi od Hajduka

Autor: Marina Pauletić 06.12.2022

pioniri-73250

Bijeli nažalost nisu uspjeli izboriti pobjedu.

Rijeka - Pioniri Rijeke izgubili su od Hajduka 1:2 u utakmici 15. kola Prve HNL. Hajduk je poveo u 39. minuti, nakon ubačaja Ziduna, Bokan je poentirao glavom – 0:1.

Rijeka je izjednačila u 61. minuti. Bartulović je srušio Šimunića, sudac Milković pokazao je na bijelu točku. Mohorovičić je bio siguran izvođač – 1:1. Ipak, samo dvije minute kasnije Perko je nakon solo prodora potegnuo s ruba kaznenog prostora – 1:2.

kadeti-89574

Kadeti Rijeke poraženi su od Hajduka 0:1 u utakmici 15. kola Prve HNL. Ključan trenutak na utakmici dogodio se u 22. minuti. U 22. minuti kontakt Sficca i Ćalušića sudac Melnjak okarakterizirao je kao najstgrožu kaznu za Hajduk, a upravo je Ćalušić bio siguran s bijele točke – 0:1.

Rijeka je u drugom poluvremenu, po izrazito teškom terenu, bila puno kvalitetniji suparnik, ali u konačnici nisu uspjeli doći do izjednačenja.