Pioniri Rijeke u Kupu Hrvatske poraženi od Hajduka

Autor: Marina Pauletić 18.03.2023

kup_hrvatske-69834

Rijeka je u drugom dijelu odigrala kvalitetnije, ali u konačnici nije uspjela zaprijetiti gostima.

Rijeka – Pioniri Rijeke poraženi su od Hajduka 0:2 u utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske.

Gosti su prvi prijetili, u 13. minuti Bokan je ubacio, Bartulović ostao sam na drugoj vratnici na tri metra od gola, ali je promašio veliku priliku.

Hajduk je poveo u 22. minuti. Zudin je ubacio pred gol, a Perko poentirao glavom – 0:1.

Gosti su pitanje pobjednika praktički riješili već u 28. minuti. Nakon kornera i gužve pred golom Rijeke, Čupić je zatresao mrežu – 0:2.

Rijeka je u drugi dio krenula tražeći gol koji bi je vratio u igru. U 44. minuti, nakon loše reakcije u obrani Hajduka, Mohorovičić je izbio sam po lijevoj strani, ali udarac iskosa obranio je vratar Hajduka.

Gosti su uzvratili u 50. minuti. Beidenegl je ubacio pred gol, ali Bistre i Perko nisu uspjeli doći do lopte.