Pobjedu nad Opatijom odnijeli i mlađi i stariji pioniri Rijeke

Autor: Marina Pauletić 18.10.2022

mladi_pioniri

I mlađi i stariji pioniri u utakmicama su dali po tri gola.

RIJEKA - Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Opatiju 3:0 u utakmici 7. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela golom Travalje koji je u 16. minuti pospremio loptu pod gredu za 1:0, dok je u 49. minuti Ševerdija lijepim udarcem s dvadesetak metara povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Sišul u 57. minuti. Najveći dio posla obavio je Cvitanović – nakon duplog pasa, savršeno je ubacio za Sišula koji sigurno poentira iz blizine – 3:0.

stariji_pioniri-02798

Stariji pioniri Rijeke također su pobijedili Opatiju 3:1 u utakmici 7. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Opatija je povela u drugoj minuti golom Pantelića, a Rijeka se u igru vratila u 27. minuti. Cvitanović je sam izašao pred vratara nakon odličnog dubinskog proigravanja Grulovića za rezultat 1:1. Rijeka je potom povela u 48. minuti – Vešligaj je udarcem desnom nogom unutar kaznenog prostora poveo 2:1. Potvrda pobjede stigla je u 69. minuti. Nakon odbijanca, Šerifi je bio najbrži i poentirao sa sedam metara za konačan rezultat 3:1.