Polish Open: Leo Lazar iz Karate kluba TAD Rijeka osvojio zlato u jakoj konkurenciji

Autor: Marijana Šepić Bjelobaba 06.10.2022

leo_lazar_karate_klub_tad_rijeka1

Fantastičnim izvedbama i sa pet pobjeda Leo je osvojio zlato, što ovog mladog karatista još jednom svrstava u sam vrh boraca u svojoj kategoriji.

Rijeka - U Poljskom gradu Bielsko Biala održao se jak međunarodni karate turnir Polish Open, koji je okupio 2344 natjecatelja iz 28 zemalja. Na njemu je tako nastupio i Leo Lazar, iz Karate kluba TAD Rijeka, te postigao odlučan rezultat osvojivši zlatnu medalju u jakoj konkurenciji.

Leo Lazar nastupio je u kategoriji mlađih seniora -84kg, u kojoj je bio prijavljen 21 natjecatelj iz 9 zemalja. Evo kako je protekao put do pobjede:

1. Meč / pobjeda 4:0 protiv PL
2. Meč / pobjeda preglasom 0:0 protiv SK
3. Meč / pobjeda 5:0 protiv SE
4. Meč / pobjeda 3:1 protiv SK
5. Meč / pobjeda 2:0 protiv SK

Fantastičnim izvedbama i s pet pobjeda Leo je osvojio zlato, što ovog mladog karatista još jednom svrstava u sam vrh boraca u svojoj kategoriji. Osim Lea, na turniru je iz istog kluba nastupio i Nino Donadić, i to u kategoriji mlađih seniora -60 kg, a koji je nakon drugog meča završio nastup.