Prva HNL – juniori: Rijeka remizirala na gostovanju kod Šibenika

Autor: Nikola Cvjetović 22.10.2023

suke_HNK_rijeka Foto HNK Rijeka

Rijeka je najbliže golu u prvom dijelu bila kada je Valinčić iz slobodnog udarca pogodio vratnicu, a Kitin i Jakac nisu uspjeli odbijanac pospremiti u mrežu.

Rijeka - Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju kod Šibenika 1:1 u utakmici 10. kola Prve HNL.

Prvih dvadesetak minuta proteklo je u vrlo žustroj i dinamičnoj igri prepunoj duela, ali bez pravih prilika.

Rijeka je zatim preuzela kontrolu, ali Bilajac i Jakac nisu bili neprecizni, a izgledna situacija Medojevića blokirana je od strane domaće obrane.

Rijeka je dobro krenula u nastavak. Nakon jedne lijepe akcije Došena i Bilajca, Jakac je prošao kroz stopere Šibenika koji ga ruše sa leđa u izglednoj situaciji, ali sudac Titlić nije se oglasio.

Šibenik je uzvratio kontranapadom iz kojeg je izborio korner. Nakon ubačaja, Kulušić je doveo Šibenik u vodstvo – 1:0.

Rijeka se u igru vratila u 54. minuti. Nakon sjajnog dodavanja Došena, Šuke je postigao lijep gol – 1:1.

Dobre prilike propustili su zatim Momčilovski, Jakac i Medojević koji je sjajnim udarcem zatresao vratnicu.

Do kraja utakmice Medojević je srušen u kaznenom prostoru, ali i ovoga puta sudac Titlić nije se oglasio.

Šibenik – Rijeka 1:1

Utakmica 10. kola Prve HNL – juniori: Šibenik – Rijeka 1:1 (0:0). Igralište Šubićevac. Gledatelja: 50. Sudac: Jakov Titlić (Potravlje).

Strijelci: 1:0 Kulušić (48′), 1:1 Šuke (54′).

Žuti kartoni: Čeko (Šibenik), Došen (Rijeka).

ŠIBENIK: Ilić, Lončar, Tustonja (od 46′ Morić), Čeko, Baturina (od 83′ Mihaljević), Crljen (od 66′ Prusina), Šupe (od 83′ Karaula), Sekulić (od 90′ Baus), Mučić, Šalić, Kulušić.

RIJEKA: Todorović, Kitin, Šuke, Valinčić, Čamber, Blečić (od 59′ Zubović), Butić (od 59′ Momčilovski), Došen (od 59′ Žlibanović), Bilajac (od 90′ Buneta), Jakac, Medojević (od 76′ Salković).