Prva HNL: Juniori Rijeke upisali remi protiv Belupa

Autor: Marina Pauletić 30.04.2023

hnk_rijeka-97628

Rijeka je na kraju ipak izborila bod.

Rijeka - Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju kod Slaven Belupa 1:1 u utakmici 25. kola Prve HNL.

Bio je to uvod pred ogled seniora u ponedjeljak, a bijeli su odnijeli vrijedan bod odigravši ovu utakmicu u bitno pomlađenom sastavu.

Velike šanse za Rijeku u prvom poluvremenu nisu iskoristili Bilajac, Bodetić, Momčilovski i Jakac, dok je Bodetić pogodio i vratnicu.

Slaven je postigao eurogol iz jedinog udarca prema vratima, lijep gol u 43. minuti postigao je Jagušić.

Rijeka je na kraju ipak izborila bod. U 89. minuti Burčul je oduzeo loptu na centru, odigrao okomiti pas na Momčilovskog. Igrači Slavena kratko su odbili loptu ponovo do Burčula koji je s dvadesetak metara silovitim udarcem pogodio lijevi kut – 1:1.