Prva HNL – kadeti: Rijeka izgubila od Dinama

Autor: Marina Pauletić 04.03.2024

kadeti_HNK_Rijeka-79463 Foto: arhiva

Rijeka je povela golom Živkovića u 24. minuti.

Rijeka - Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Dinama 2:3 u utakmici 19. kola Prve HNL.

U zanimljivoj utakmici bijeli su na kraju napustili Maksimir praznih ruku iako su prema prikazanom zaslužili više.

Rijeka je povela golom Živkovića u 24. minuti, ali Dinamo je preokrenuo golovima Ćutuka s bijele točke i Lagančića (48′).

Bijeli nisu posustali i samo minutu kasnije izjednačili su golom Bačića, ali Dinamo je novim udarcem s bijele točke i drugim golom Ćutuka stigao do tri boda.

Utakmica 19. kola Prve HNL – kadeti: Dinamo – Rijeka 3:2 (1:1). Igralište Maksimir. Gledatelja: 100. Sudac: Igor Marić (Sisak).

Strijelci: 0:1 Živković (24′), 1:1 Ćutuk (28′-11m), 2:1 Lagančić (48′), 2:2 Bačić (49′), 3:2 Ćutuk (79′ -11m).

Žuti kartoni: Radoš, Zulfić (Dinamo), Mrvčić (Rijeka).

DINAMO: Blažević, Beroš (od 90′ Perić), Kerin, Radnić, Ćutuk, Šutalo, Dropulić (od 70′ Zulfić), Vlahović (od 90′ Horvat), Pajsar (od 70′ Ferenčak), Radoš, Lagančić.

RIJEKA: Jurčević, Podobnik (od 87′ Soldan), Vinarš (od 68′ Butković), Kružić, Banković, Šimunić (od 87′ Beviakva), Živković (od 68′ Mohorovičić), Mady, Bačić, Mrvčić (od 57′ Perica), Thaqi (od 68′ Peček).