Prva HNL – pioniri: Rijeka – Dinamo 1:3

Autor: Marina Pauletić 18.09.2023

pioniri_rijeka_dinamo

Bijeli su u ogledu s modrima doživjeli treći poraz, a nakon šest kola imaju ujedno i tri pobjede.

Rijeka - Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Dinama 1:3 u utakmici 6. kola Prve HNL.

Dinamo je poveo već u devetoj minuti. Nakon ubačaja s lijeve strane, Delkić je ostao nečuvan u kaznenom prostoru i lijepim volejem zatresao mrežu – 0:1.

Drugi gol stigao je u 19. minuti. Dinamo je izveo korner, nakon kratkog odbijanca, lopta je pala na nogu Zirdumu koji je ostao sam pred golom Rijeke i poentirao iz okreta.

Treći gol Dinama stigao je u 48. minuti i to ponovo nakon prekida. Nakon ubačaja, Zirdum je ostao sam i pogodio glavom – 0:3.

Rijeka je do kraja utakmice uspjela ublažiti rezultat. U 57. minuti, nakon ubačaja iz slobodnog udarca, vratar Dinama kratko je “boksao” loptu, koja je došla na nogu Žeželiću koji je poentirao – 1:3.