Autor: Nikola Cvjetović 26.02.2024

kadeti999 Foto HNK Rijeka

Osijek je osigurao bodove dvama pogocima u prvom dijelu.

Rijeka - Kadeti Rijeke poraženi su od Osijeka 0:2 u utakmici 18. kola Prve HNL.

Gosti su poveli u sedmoj minuti. Nakon jedne povratne lopte, vratar Jurčević predugo je čekao s ispucavanjem, Barić je blokirao pokušaj i pospremio loptu u praznu mrežu – 0:1.

Drugi gol stigao je u 35. minuti. Grgić je primio loptu na 23 metara i potegnuo – 0:2.

Rijeka – Osijek 0:2

Utakmica 18. kola Prve HNL – kadeti: Rijeka – Osijek 0:2 (0:2). Igralište Robert Komen. Gledatelja: 100. Sudac: Luka Milković (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Barić (7′), 0:2 Grgić (35′).

Žuti kartoni: Šimunić, Podobnik, Aleksić, Vinarš (Rijeka), Mićić, Polovina, Kalem (Osijek).

RIJEKA: Jurčević, Podobnik, Vinarš, Kružić, Banković, Šimunić (od 46′ Škalamera), Mohorovičić (od 46′ Živković), Beviakva (od 46′ Aleksić, od 81′ Mrvčić), Perica (od 46′ Peček), Mady (od 79′ Lovrić), Thaqi.

OSIJEK: Grahovac, Bilić, Polovina, Begović, Kolarik, Majdenić, Mićić (od 76′ Hosi), Drga (od 5′ Rupčić), Barić (od 87′ Kramarić), Grgić (od 85′ Košir), Šainović (od 87′ Kalem).