Prva HNL: Pioniri Rijeke slavili u Koprivnici

Autor: Nikola Cvjetović 04.12.2023

ceric1_-_hnk_rijeka_pioniri

Rijeka je osvojila vrijedna tri boda na gostovanju u Koprivnici, a jedini gol stigao je u 25. minuti.

Rijeka - Stariji pioniri Rijeke slavili su na gostovanju kod Slaven Belupa (1:0) u utakmici 15. kola Prve HNL.

Igrači Slavena izbili su jednu loptu, nakon kojeg je Cerić duelom osvojio loptu i otvorio si prostor za snažan udarac na 25 metara – 0:1.

Slaven Belupo – Rijeka 0:1

Utakmica 15. kola Prve HNL – pioniri: Slaven Belupo – Rijeka 0:1 (0:1). Stadion Ivan Kušek Apaš. Gledatelja: 40. Sudac: Karlo Rupčić (Kalinovac).

Strijelac: 0:1 Cerić (25′).

Žuti kartoni: Kutleša, Pavičić (Slaven Belupo), Gubo (Rijeka).

SLAVEN BELUPO: Trupković, Danković (od 64′ Špoljarić), Jurić, Jerčinović, Kutleša, Bosek, Šomoci (od 42′ Mitrović), Pavičić, Matulin, Kolar, Lukić (od 61′ Ernečić).

RIJEKA: Matukina, Vešligaj, Gubo (od 44′ Grulović), Starčević, Miletić, Korlević (do 70′ Surina), Cerić, Prtenjača, Radusin (od 61′ Žakula), Schweitzer, Žeželić.