Prva liga NS Rijeka – mlađi pioniri: Orijent – Rijeka 0:3

Autor: Marijana Šepić Bjelobaba 17.09.2022

hnk_rijeka_mladji_pioniri

Rijeka je odlično ušla u utakmicu i već nakon šest minuta imala vodstvo 2:0.

Rijeka - Mlađi pioniri Rijeke upisali su drugu prvenstvenu pobjedu svladavši Orijent 3:0 u gradskom derbiju 3. kola Prve lige NS Rijeka.

Rijeka je odlično ušla u utakmicu i već nakon šest minuta imala vodstvo 2:0. U trećoj minuti, nakon brze akcije i povratne lopte Došena, Pintar je lijepim udarcem van kaznenog prostora zatresao mrežu – 0:1. U šestoj minuti, Midžić je pravovremeno ušao s krila u sredinu i iz prve pospremio ubačaj Pintara s desne strane – 0:2. Rijeka je nastavila s dobrom igrom, potvrda pobjede stigla je u 49. minuti kad je Travalja pogodio iz slobodnog udarca – 0:3.

Utakmica 3. kola Prve lige NS Rijeka – mlađi pioniri: Orijent – Rijeka 0:3 (0:2). Igralište SRC Belveder. Gledatelja: 20. Sudac: Mario Prpić (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Pintar (3′), 0:2 Midžić (6′), 0:3 Travlja (49′).

ORIJENT: Pehar, D. Ružić, Vulić. L. Ružić, Franković, Didović, Travica, Vasić, Žic, Matak, Mustapić. Još su igrali: Matić, Barbarić, Fak, Jerčinović, Vučkov, Gatarić, Brkić.

RIJEKA: Bašković, Pintar, Brnčić, Bušljeta, Pulić, Hibšer, Midžić, Ševerdija, Stjepanović, Travalja, Došen. Još su igrali: Ban, Bijelić, Pavlović, Colarić, Cvitanović, Sišul, Sternisa.