Prva liga NS Rijeka – pioniri: Rijeka – Uljanik 5:1, hat-trick Travalje

Autor: Marina Pauletić 10.04.2023

pioniri-70429

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 51. minuti.

Rijeka - Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 5:1 u utakmici 18. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Utakmicu je hat-trickom za Rijeku otvorio Toni Travalja.

U 14. minuti Stjepanović je oduzeo loptu u visokom pritisku, odmah proigrao Travalju koji je izašao sam na vratara i sigurno realizirao – 1:0.

Uljanik je uzvratio u 27. minuti, Mršić je bio strijelac iz slobodnog udarca.

Bijeli su vratili prednost u 33. minuti, Sišul je prošao braniča prema sredini i odigrao za Travalju koji je potegnuo sa 17 metara iskosa i pogodio suprotni kut pod gredu – 2:1.

U 33. minuti Travalja je postigao treći gol, individualnom akcijom, uz pomoć braniča od kojeg se nakon udarca s desetak metara lopta odbila i prevarila vratara – 3:1.

Četvrti gol stigao je u 46. minuti. Nakon tri gola Travalja je asistirao. Nakon prolaska po desnoj strani, pronašao je potpuno samog Raka koji je na drugoj vratnici pospremio loptu u praznu mrežu – 4:1.0

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 51. minuti. Cvitanović je ubacio s desne strane, Sternisa prihvatio odbijenu loptu, riješio se pratnje čuvara i snažno pogodio pod gredu – 5:1.