Prva liga NS Rijeka – stariji pioniri: Rijeka – Opatija 3:0

Autor: Tara Tomić 02.04.2024

grupna_ml_pioniri foto - HNK RIJEKA

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Opatiju 3:0 u utakmici 18. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka - Rijeka je povela u 2. minuti. Plazibat je ubacio s lijeve strane, Travalja je pucao glavom i pogodio gredu. Lopta mu se odbila i Travalja je volejem pospremio u mrežu – 1:0.

Bijeli su pobjedu potvrdili u sudačkoj nadoknadi. Dribling Kučića na vrhu 16 metara s desne strane kojeg je branič Opatije zaustavio prekršajem. Travalja je bio siguran s bijele točke – 2:0

Treći gol stigao je u trećoj minuti nadoknade, Pozder je prošao dvojicu igrača i pogodio desnom poluvisoko u gol – 3:0.

Rijeka – Opatija 3:0

Utakmica 18. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka: Rijeka – Opatija 3:0 (1:0). Igralište Robert Komen. Gledatelja: 50. Sudac: Saša Piljić (Rijeka).

RIJEKA: Pichler (od 49′ Đukić), Krivačić, Plazibat (od 36′ Karamarko), Kikić, Špehar (od 36′ Tomić), Soldan (od 49′ Pozder), Kružić, Radusin (od 49′ Bradamante), Travalja, Prole (od 45′ Midžić), Kučić.

OPATIJA: Butorac (od 65′ Ljubović), Tancabel (od 65′ Odorčić), Ljubović (od 36′ Leshin), Hader (od 14′ Bačić), Prelčić, Lasić, Antolović (od 36′ Belošević), Car, Gršković, Varljen, Grubiša (od 47′ Župan).