Prva liga NS Rijeka: Mlađi pioniri svladali Lokomotivu

Autor: Marina Pauletić 17.04.2023

mladi_pioniri-39172

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 59. minuti.

Rijeka – Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotivu 5:0 u utakmici 19. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je uvjerljivom igrom stigla do 13. prvenstvene pobjede.

Bijeli su poveli u trećoj minuti. Došen je ubacio s lijeve strane, a Travalja je primio u trku i pogodio kraj vratara – 1:0. Na 2:0 povisio je Jerčinović tri minute kasnije. Travalja je ubacio sa strane, a Jerčenović pospremio loptu u mrežu glavom na drugoj stativi.

Novi gol stigao je u 44. minuti. Izvrsnu akciju odigrali su Sišul i Ševerdija na lijevoj strani, a istu je završio Sišul nakon povratne lopte Ševerdije – 3:0. U 55. minuti mrežu je zatresao Midžić. Pintar je prošao jedan na jedan po desnoj strani prema sredini, pucao lijevom nogom, a odbijenu loptu pospremio je Midžić – 4:0.

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 59. minuti, Jerčenović je zatresao mrežu snažnim udarcem s 25 metara – 5:0.