Prva liga NS Rijeka: Stariji pioniri Rijeke bolji od Pomorca

Autor: Nikola Cvjetović 29.04.2024

prole009

Rijeka je stigla do svoje 13. pobjede i trenutno drži peto mjesto.

Rijeka - Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Pomorac 2:0 u utakmici 22. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela u 13. minuti. Nakon dubinske lopte Plazibata iza zadnje linije protivničke obrane, Prole je izašao jedan na jedan s vratarem i s 12 metara zatresao mrežu – 1:0.

Drugi gol stigao je u 32. minuti. Golman je ispucao loptu koja je preletjela gostujuću obranu, natrčao je Bradamante i mirno pospremio za – 2:0.

Rijeka – Pomorac 2:0

Utakmica 22. kola Prve lige NS Rijeka – stariji pioniri: Rijeka – Pomorac 2:0 (2:0). Igralište Robert Komen. Gledatelja: 30. Sudac: Zvonko Radić (Kastav).

Strijelci: 1:0 Prole (13′), 2:0 Bradamante (32′).

RIJEKA: Pichler (od 57′ Đukić), Krivačić (od 57′ Mehić), Plazibat (od 57′ Gašparac), Tomić, Martinović, Soldan, Prole, Kružić, Bradamante (od 57′ Iskra), Travalja (od 47′ Pozder), Kučić (od 57′ Midžić).

POMORAC: Oštarić (od 45′ Pribanić), Vičević (od 45′ Vidović), Benić (od 57′ Ćališ), Mlinarić, Budimir, Ausilio (od 36′ Gortan), Dovolić, Vlašić (od 57′ Glažar), Mlinarić, Križanec, Dekanić.