Prva NL: Orijent remizirao sa Solinom u derbiju začelja

Autor: Nikola Cvjetović 19.11.2023

Orijent_Dugopolje_krimeja_2023__5_

U 15. kolu Prve NL nogometaši Orijenta remizirali su sa Solinom - 1:1.

Rijeka - Nogometaši Orijenta u 15. kolu Prve NL stigli su do boda. Na igralištu na Krimeji u derbiju začelja, pred 500-njak gledatelja, poveli su pogotkom Faala u 16. minuti, a svega šest minuta kasnije Kaćunko je izjednačio na 1:1 te postavio konačan rezultat utakmice.

ORIJENT - SOLIN 1:1

Rijeka - Igralište na Krimeji. Gledatelja: 500. Sudac: Oliver Romić (Osijek). Strijelci: 1:0 Faal (16'), 1:1 Kaćunko (22'). Žuti kartoni: Bubnjar, Agić (Orijent), Karabatić (Solin).

ORIJENT: Mohorović, Švrljuga, Mulac, Agić, Mršić, Putnik, Valjan (od 56. Črnko), Bubnjar (od 71. Simičić), Gajzler, Monjac, Faal (od 80. Zrilić ).

SOLIN: Runje, Karabatić, Tomić, Dumančić, Hrgović (od 84. Vučković), Dadić, Borovički (od 62. Klarić), Majdov (od 62. Kapitanović), Kaćunko, Lovrencsics, Ouamri (od 77. Vodanović).