[PRVA NL] Treći uzastopni remi Orijenta

Autor: Nikola Cvjetović 12.10.2024

nk_orijent_2024_Dugopolje__1_

Nogometaši "Orijenta", koji su od 64. minute bili s igračem manje, u posljednjoj minuti ispustili su pobjedu pred domaćom publikom

Rijeka - Nogometaši "Orijenta" upisali su treći uzastopni remi u 10. kolu Prve NL, u srazu s Jarunom - 1:1. Nikola Medojević u 34. minuti doveo je domaće u vodstvo, a hladan tuš na Krimeji dogodio se u 90. minuti kada je Cvetko poravnao na 1:1 i postavio konačni rezultat. Na tijek utakmice bitno je utjecao prekršaj za crveni karton Filipa Brauta zbog kojeg su od 64. minute Riječani igrali s desetoricom u polju.

ORIJENT – JARUN 1:1

Stadion Krimeja. Gledatelja: 500. Sudac: Vuković (Osijek). Strijelci: 1:0 Medojević (34'), 1:1 Cvetko (90').

ORIJENT: Curać, Bodetić, Tadejević (od 46. Prpić), Bagadur, Braut, Medojević, Muminović, Galešić (od 89. Kovačević), Valjan (od 66. Zuliani), Bubnjar (od 89. Zrilić), Monjac (od 69. Milanović).

JARUN: Ćurćija, Herceg, Cvetko, Sadiković (od 46. Turčin), Grdenić, Mađarić, Pranjić, Zahirović (od 72. Matijević), Abramović (od 72. Bilobrk), Levanić (od 82. Stojaković), Tadić (od 77. Kosović).