Prva NS Rijeka – mlađi pioniri Rijeke remizirali protiv Novigrada

Autor: Marina Pauletić 22.09.2024

mladi_pioniri-71584

Rijeka je povela u drugoj minuti.

Rijeka - Mlađi pioniri Rijeke remizirali su protiv Novigrada 2:2 u utakmici 3. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela u drugoj minuti. Mišković je odigrao povratnu loptu za Šlosara koji je doveo bijele u vodstvo – 1:0.

Goti su izjednačili golom Medice koji je zatresao mrežu iz slobodnog udarca u 35. minuti.

Rijeka je ponovo povela u 58. minuti, Šušnjar je iskosa s lijeve strane pogodio za 2:1.

Gosti su bod osigurali u 65. minuti golom Marfana.

Rijeka – Novigrad 1947 2:2

Utakmica 3. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka – mlađi pioniri: Rijeka – Novigrad 1947 2:2 (1:0). Pomoćno igralište Kantrida. Gledatelja: 40. Sudac: Marinko Drašković (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Šlosar (2′), 1:1 Medica (37′), 2:1 Šušnjar (58′), 2:2 Marfan (65′).

RIJEKA: Velčić, Ćućić, Baćić, Anić, Lučičanin, Šušnjar, Kelechi, Karamarko, Šlosar, Linić, Mišković. Još su igrali: Ožanić, Sudan, Vrbanić, Lupčević, Josipović, Bosnić.

NOVIGRAD 1947: Vukadinović, Katalinić, Bertoša, Visinski, Olujić, Marfan, Medica, Savić, Brečević, Bojković, Čičak. Još su igrali: Budimir, Šabanović, Bertoša, Kozlović, Novacco, Puhar.