Rijeka – Grobničan 4:3

Autor: Sanja Monar 15.05.2023

rijeka_stariji_pioniri

U zanimljivom ogledu Rijeka je stigla do pobjede protiv Grobničana koji se vratio u utakmici iako je nakon dvadesetak minuta bio u zaostatku od tri gola.

Rijeka - Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Grobničan 4:3 u utakmici 23. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Prva dva gola postigli su Slaviček (5′), te Korlević iz voleja (18′). Za 3:0 u 22. minuti bio je siguran Milanović koji je i izborio najstrožu kaznu.

Uslijedio je povratak gostiju kojega je okrunio Žeželić golom u 47. minuti za 3:3.

Rijeka je na kraju stigla do pobjede nakon igranja rukom igrača Grobničana u kaznenom prostoru. Žakula je bio siguran s bijele točke – 4:3.