[FOTO] Rijeka na kišnoj i maglovitoj Rujevici nije uspjela odnijeti pobjedu

Autor: Marina Pauletić 25.02.2023

nk_rijeka_slaven_belupo_2023__5_

Nastavak utakmice u jednom je trenutku bio upitan.

Rijeka – Iza igrača Rijeke nije nimalo laka utakmica. Kao što je trener bijelih Sergej Jakirović i najavio u konferenciji za medije, radilo se o zahtjevnoj utakmici s jakim protivnikom, a situacija nisu olakšavali niti vremenski uvjeti popraćeni kišom te maglom koja se u jednom trenutku toliko spustila na teren da je nastavak igre bio upitan.

nk_rijeka_sergej_jakirovic_2023__1_

Na kraju prvog poluvremena, u 44. minuti Veiga je za Rijeku poentirao prema golu, međutim iako je lopta ušla u mrežu , nakon provjere VAR-a gol je poništen radi zaleđa. Rijeka je imala nekoliko velikih prilika, kao i Slaven da bi na kraju u 85. minuti Ante Crnac zabio gol za Slaven Belupo, nakon što mu je Hoxha nabacio loptu na drugu stativu. Crnac se pritom zabio u stativu pri punoj brzinu i čini se, teže ozlijedio.

nk_rijeka_slaven_belupo_2023__3_

Nakon 90. minute igralo se još sedam minuta nadoknade, međutim Rijeka nije uspjela izjednačiti te je time Slaven Belupo odnio pobjedu s 0:1.