S priprema u Kranjskoj Gori: Rijeka - Bravo 3:0

Autor: Nikola Cvjetović 02.07.2023

grupnaslavljekranjska Foto HNK Rijeka

Bijeli su dominirali veći dio utakmice, trener Sergej Jakirović ponovo je ispremiješao dvije ekipe od kojih je svaka jedanaestorka dobila po jedno poluvrijeme.

Rijeka - Nogometaši Rijeke pobijedili su Bravo 3:0 u drugoj pripremnoj utakmici odigranoj u Kranjskoj Gori.

Rijeka je od prve minute nametnula ritam, u drugoj minuti Grgić je ubacio, nogometaši Bravo uspjeli su u posljednji trenutak izbiti loptu ispred Obregona.

Bravo je uzvratilo u sedmoj minuti, udarac Stankovića s lijeve strane otišao je pored riječke vratnice.

Rijeka se vratila napadima u 13. minuti. Novi ubačaj Grgića, Goda je u dobroj prilici pucao preko gola.

Nova prijetnja stigla je u 23. minuti. Goda je izveo slobodan udarac, vratar Orbanić izbio je loptu ispred Obregona.

Bravo je najbliže golu stiglo u 37. minuti kada je Gašper Trdin zatresao gredu nakon kornera.

Minutu kasnije Grgić je ponovo u glavnoj ulozi, sjajan udarac Orbanić je izvadio iz rašlji!

I onda je u 39. minuti stigao gol. Banda je proigrao Obregona koji je pobjegao obrani Brava i poentirao – 1:0.

Rijeka je do drugog gola stigla u 51. minuti. Ivanović je srušen u kaznenom prostoru, a napadač Rijeke sam je izveo kazneni udarac – 2:0.

U 65. minuti Rijeka je stigla do trećeg gola. Liber je srušen u kaznenom prostoru, a odgovornost je ovoga puta preuzeo Prince – 3:0!

Rijeka iduću utakmicu igra u utorak 4. srpnja protiv beogradskog Čukaričkog u Kranjskoj Gori. Utakmica je zatvorena za javnost.

Rijeka – Bravo 3:0

Pripremna utakmica: Rijeka – Bravo 3:0 (1:0). Igralište Kranjska Gora. Sudac: Andrej Žnidaršič. Pomoćnici: Uroš Beton i Matej Žunič (svi Kranj).

Strijelci: 1:0 Obregon (39′), 2:0 Ivanović (51′-11m), 3:0 Prince (65′-11m).

RIJEKA: Labrović – Bogojević, Krešić, Dujmović, Čabraja – Lepinjica, Selahi – Grgić, Janković, Goda – Obregon: Još su igrali: Zlomislić, Todorović – Veiga, Smolčić, Agić, Vukčević – Banda, Petrovič – Prince, Liber, Ivanović – Gajzler.

BRAVO: Orbanić, Kavčič, Vodeb, Katinić, Šoanring, Stanković, G.Trdin, Selan, Hribar, Štor, Potplatnik još su igrali: Cverle, Hovnik, K.Trdin, Štravs, Ivanšek, Maher, Puconja, Porić, Zavnik, Al Rashdi, Fink, Vekić.