Stariji i mlađi pioniri Rijeke pobijedili Istru

Autor: Marina Pauletić 16.11.2022

stariji_pioniri-18709

Mlađi naraštaj Rijeke u posljednje vrijeme niže pobjede.

Rijeka - Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Istru 1961 6:2 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je odlično ušla u utakmicu od samog početka, a u osvajanju tri boda istaknuo se Žakula koji je postigao hat-trick.

mladi_pioniri-29516

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Istru 1961 2:1 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je tako nanijela Istri drugi poraz ove sezone.

Gosti su poveli u 12. minuti, nakon ubačaja iz kuta poentirao je Basta – 0:1. Rijeka je izjednačila u 30. minuti. Nakon dodavanja Travalje, Ševerdija je potegnuo s 18 metara – 1:1. Bijeli su do pobjede stigli u 57. minuti. Midžić je ubacio iz kornerea, a Stjepanović poentirao glavom za konačnih – 2:1