[U OKU KAMERE] Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobjedom protiv Gorice prekinuli niz domaćih poraza

Autor: Nikola Cvjetović 22.01.2022

skrljevo_kosarka_2022__2_

Kapetan Barnjak je zabio 17 koševa, Jelenković i Vrgoč 14, Šajin 12...

Mavrinci - Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobijedili su Goricu 81:70 i tako ostali u igri za Ligu za prvaka. Bila je to osma pobjeda Adria Oil Škrljeva kojom su prekinuli niz domaćih poraza u HT Premijer ligi.

Prva četvrtina završila je minimalnom prednošću Gorice 23:22. Druga četvrtina u znaku je Zelenih, koji nakon četvrtog izjednačenja (31:31) na utakmici preuzimaju vodstvo. Na veliki odmor domaćini odlaze s plus deset (47:37). Adria Oil Škrljevo povećava prednost u trećoj četvrtini. U tri navrata ima i plus 17. Rutinsko su Zeleni održali prednost do kraja utakmice. Kapetan Barnjak je zabio 17 koševa, Jelenković i Vrgoč 14, Šajin 12...

Adria Oil Škrljevo - Gorica 81:70 (22:23, 25:14, 21:16, 13:17)