Autor: Nikola Cvjetović 23.04.2022

nk_rijeka_nk_osijek_kup_2022_produzeci__2_ Arhiva

Rijeka je pobjedom došla na 58 bodova, četiri manje od trećeplasiranog Hajduka.

Rijeka - Nogometaši Rijeke popuno zasluženo su stigli do nova tri boda koji su u ovom trenuntku psihološki sjajno došli na riječki konto.

U 17 minuti dosuđen je penal za Rijeku. Vukčević je ubacio, Pavičić uspio gurnuti poluvisoku loptu pored Cheberka koji je igrao rukom. Robert Murić preuzeo je odgovornost i zabio! U 36' Murić je ubacio, a Drmić spustio za Vučkića koji je poentirao. U 49' Pavičić je sjajno proigrao Murića koji je paralelnom loptom pronašao usamljenog Drmića – 3:0.
Gosti su do pogotka stigli u 65'. Mance je pucao s 20 metara, lopta je promijenila smjer od Vukčevića, za konačnih 3:1, no vrijedi istaknuti da je Rijeci VAR u 78. minuti poništio četvrti gol, koji je postigao Josip Drmić.