Završilo prvo poluvrijeme utakmice Lokomotiva - Rijeka, rezultat izjednačen

Autor: Marina Pauletić 03.11.2023

hnk_rijeka_niko_jankovic_proslava Foto: arhiva

Pogodak za Rijeku dao je Fruk.

Zagreb/Rijeka - Završilo je prvo poluvrijeme utakmice Lokomotive i Rijeke koja se trenutno igra na stadionu Kranjčevićeva. Rezultat je trenutno izjednačen, a prvi su pogodak postigli protivnici.

Velika pogreška dogodila se u 27' minuti kada se lopta Jankovića, koji je odigrao povratnu loptu, pokazala kao sjajna asistencija Tucija koji je zabio za 1:0. Dvije minute kasnije, Hodža je zaradio opomenu zbog prekršaja na Mudražiji. Riječani su u 37' minuti imali priliku kada je Janković proigrao Pjacu koji se sjurio prema golu i navukao pratnju trojice igrača Lokomotive. Pjaca je proigrao Ivanovića koji se našao na 15 metara i pucao iz okreta, ali lopta je otišla preko grede.

U 43' minuti Janković je ubacio s lijeve strane, a Fruk sjajno pogodio glavom izjednačivši za 1:1.