Uvjerljiva igra u domaćem bazenu Primorju donijela povratak pobjedama u regionalnoj ligi

U idućem kolu vaterpoliste Primorja očekuje teško gostovanje protiv drugoplasiranog šibenskog Solarisa, gdje će za ostvarenje pozitivnog rezultata trebati odlična igra na svim pozicijama. Skalp na gostujućem terenu takvog protivnika zasigurno bi bio odličan vjetar u leđa za nastavak sezone.

Rijeka – Nakon sinoćnje utakmice moglo bi se kazati da su vaterpolisti Medveščaka u idealnom trenutku došli na megdan Primorjašima. Iako bi sve osim pobjede Primorja bilo veliko iznenađenje već je igra i rezultat prve četvrtine odagnao sumnju u nepovoljni konačni ishod.

Led, odnosno gostujećeg vratara Jelovinu prvi je probio Blažić, a potom i Aksentijević, Vrlić, Brubnjak, Rakovac i Kovačević za uvjerljivih i visokih 6-0 prve četvrtine. U tim trenucima ishod utakmice je već bio očekivan tako da se do kraja utakmice tempo ipak malo primirio, pa je konačni rezultat završio na 14 zabijenih i samo 4 primljena zgoditka.

6.kolo A2 regionalne lige: Primorje EB: Medveščak 14:4 (6:0, 2:2, 3:1, 3:1)