Veterani Rijeke pobijedili Brazil u revijalnoj utakmici

U ugodnoj atmosferi i odličnim vremenskim uvjetima, gledatelji su mogli vidjeti niz odličnih poteza riječkih veterana koji su kroz 90 minuta pokazali da i dalje posjeduju zavidne nogometne vještine.

Rijeka – Veterani Rijeke pobijedili su selekciju Brazila 6:2 u prijateljskoj utakmici odigranoj pred stotinjak gledališta u kampu HNK Rijeka.

Bilo je tu sjajnih udaraca, prodora, ubačaja i gosti iz Brazila u konačnici su dobro prošli sa samo šest primljenih pogodaka.

Ipak, najljepši trenutak utakmice stigao je u 34. minuti kada je Dragoslavić prelijepim udarcem matirao brazilskog vratara.

Na kraju svega riječka publika toplim pljeskom pozdravila je riječke i brazilske veterane koji su još jednom dokazali da godine nisu važne.

Rijeka – Brazil 6:2
Pomoćno igralište u kampu HNK Rijeka
Sudac: Vladimir Lončarević.
Strijelci: 1:0 Sharbini (9′), 2:0 Ban (13′), 3:0 Šarić (21′), 4:0 Dragoslavić (34′), 4:1 Brito (37′-11m), 5:1 Ban (65′), 5:2 Barbosa (80′), 6:2 Marković (86′).

RIJEKA: Radman, Božičić, Šarić, Mladenović, Brajković, Aleksić, Svetec, Skočić, Belaić, Miletić, Domjan, Šumberac, Ban, Dobrić, Čaval, Brajković, Kezić, Šerifi, Marković, Dragoslavić, Gibičar, Ljubović, Sharbini.

BRAZIL: Ferreira, Laurinho, Dias, Baptista, Barbosa, De Jesus, Porto, Andrade, Machado, Sodre, Hayashi, Brito, De Melo.