VIDEO Eurogolom Hodže juniori Rijeke savladali Istru 1961

FOTO i VIDEO: nk-rijeka.hr

Rijeka – Juniori Rijeke pobijedili su Istru 1961 1:0 u utakmici petog kola Prve HNL.

Bijeli su dominirali kroz utakmicu uz mnoštvo prilika, propustili niz dobrih prilika, ali na kraju ipak zasluženo odnijeli tri boda.

Rijeka je stigla od četvrte pobjede u prvenstvu u zanimljivom ogledu u kojem se ključni trenutak dogodio u 48. minuti.

Hodža je sjajnim udarcem, pravim eurogolom, s dvadesetak metara pospremio loptu u rašlje – 1:0.

Istra je najbliže golu stigla kada je Hmura, nakon ubačaja, udarcem glavom pogodio vratnicu, a vratar Rijeke Antonio Frigan odnio loptu prije nego što je prešla gol liniju.

Rijeka je u drugom poluvremenu imala nekoliko dobrih prilika, a na drugoj stranici, s dvije dobre intervencije, Frigan je sačuvao pobjedu Rijeke.