VIDEO Pogodak Monjca za pobjedu Orijenta protiv Šibenika u zadnjim sekundama proglašen golom kola 2. HNL

Rijeka – U derbiju (zasad) posljednjeg kola Druge Hrvatske nogometne lige HNK Orijent 1919 savladao je vodećeg na tablici, Šibenik, u gostima rezultatom 1:2. Odlučujući pogotak u zadnjim sekundama utakmice postigao je Mateo Monjac, a upravo je taj krasan zgoditak iz slobodnog udarca proglašen i najljepšim golom kola.

Zbog situacije s koronavirusom sva nogometna natjecanja obustavljena su do kraja mjeseca, pa tako i aktivnosti „črljeno-belih“, stoga do povratka riječke ekipe na travnjake možete uživati u fantastičnoj pobjedi sa Šubićevca. Sažetak utakmice pogledajte u nastavku, a pogodak Monjca potražite od 4. minute priloga…