Zamet deklasirao Moslavinu rezultatom 34:20

Pred rukometašima Zameta je gostovanje kod ekipe Varaždina koja je do sada upisala 2 pobjede i 1 neodlučen susret

Rijeka – Zamet je na impresivan način došao do prve pobjede u novoj natjecateljskoj sezoni pobijedivši dosad neporaženu ekipu Moslavine rezultatom 34:20. Ekipa Moslavine samo je na početku imala minimalno vodstvo nakon čega Zamet golovima Islamovića, Pikeca, Vučka, Njegovana i Tomaša preuzima vodstvo rezultatom 7:2. U tom razdoblju Zamet nije primio pogodak 9 minuta zahvaljujući Soriću koji je do kraja susreta sakupio čak 15 obrana. Uz 2 uzastopna pogotka Devčića na poluvrijeme se odlazi rezultatom 17:10.

Zamet u drugom dijelu nastavlja visokim tempom, a efektno osvojenom loptom i pogotkom Mrakovčića u 44. minuti odlazi na visokih 10 golova prednosti. Do kraja susreta trener Marijanović daje priliku svim igračima koji nastavljaju povećavati prednost. Pubilika je posebno pljeskom nagradila ”cepelin” i asistenciju Tomaša za pogodak Ljevara te 2 uzastupno obranjena”zicera” Viskića. Do kraja susreta Perkov postiže 2 i Tomaš 1 pogodak za konačnih 34:20 i glasan pljesak s tribina. Pred rukometašima Zameta je gostovanje kod ekipe Varaždina koja je do sada upisala 2 pobjede i 1 neodlučen susret.

RK ZAMET: Vučko 6 (2), Živković, Ljevar 1, Njegovan 2, Milih, Islamović 3, Sorić, Tomaš 6 (2), Viskić, Mrakovčić 2, Devčić 4, Pikec 5, Kvastek 3, Perkov 2.

RK MOSLAVINA: Kligl 1, Vidoš 1, Masnec, Vučelić 5, Kajzogaj, Horvat 1, Lukes 3, Čižmar 1, Mrkalj 1, Kristić, Zakić 1, Slukan 2, Crnojević 1, Mihaljević 1, Mudrinjak 1, Šušnja 1.