Zamet na domaćem terenu ostao bez 2 boda

Zamećane u 5. kolu Lige za ostanak očekuje gostujuća utakmica protiv Varaždina 1930, u subotu 20. travnja.

Rijeka – Rudan iz Labina savladao je jučer Rukometni klub Zamet rezultatom 21:25 u utakmici 4. kola Lige za ostanak odigranoj u Centru Zamet.

Prvo poluvrijeme obje su ekipe pokušavale dostići jedna drugu, a rezultat je oscilirao od izjednačenja do tek dva gola razlike. Na semaforu je izjednačen rezultat u prvom poluvremenu stajao čak 7 puta, no Rudan je za kraj poluvremena uspio izboriti rezultat 10:12.

Slično ozračje nastavlja se i u drugom poluvremenu sve do 42. minute kada Rudan s 3 uzastopna pogotka bježi na 4 gola razlike. Do 51. minute Rudan razliku povećava na 6 golova i unatoč borbi Zamećana utakmica završava rezultatom 21:25 u korist Rudana.

Kod Zameta su se istaknuli Filip Glavaš s 4 pogotka te Veron Načinović sa 7, dok je Marin Sorić imao 10 obrana. Kod Rudana su se istaknuli Fran Mileta s 4 pogotka, zatim Marin Marić s 5, Petar Puljić sa 6 i Mario Ratkajec sa 7. Golman Korado Juričić imao je 15 obrana.