Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!
Zaustavila ga policija i otkrila 'hrpu' prekršaja: Vozio s ukradenim tablicama i bježao s pumpe bez plaćanja goriva
Provjerom je utvrđeno kako upravlja osobnim vozilom marke BMW na koje je postavio nepripadajuće registracijske pločice, odnosno pločice s drugog vozila.
Rijeka - Policijski službenici II. policijske postaje Rijeka proveli su kriminalističko istraživanje nad 40-godišnjim hrvatskim državljaninom zbog sumnje na počinjenje kaznenih djela krivotvorenja isprava i krađe.
Osumnjičenog su jučer, 13. svibnja oko 16.15 sati na području Gornje Vežice u Rijeci zaustavili policijski službenici prometne policije. Provjerom je utvrđeno kako upravlja osobnim vozilom marke BMW na koje je postavio nepripadajuće registracijske pločice, odnosno pločice s drugog vozila.
Provedenim kriminalističkim istraživanjem također je utvrđeno kako je 25. travnja ove godine s navedenim osobnim vozilom, ali tom prilikom bez registracijskih pločica, na benzinskoj postaji na Podvežici, utočio gorivo u iznosu od oko 400 kuna te napustio benzinsku postaju bez plaćanja računa.