Bijeli odlično otvorili sezonu – Juniori Rijeke pobijedili Hrvatski dragovoljac 3:0

Bijeli su dobrom igrom odlično otvorili sezonu, a pitanje pobjednika riješili su već u prvom poluvremenu. Rijeku u idućem kolu očekuje gradski derbi protiv Orijenta (Stadion Krimeja, subota, 15 sati).

Rijeka – Juniori Rijeke pobijedili su Hrvatski dragovoljac 3:0 u utakmici prvog kola Prve HNL. Bijeli su dobrom igrom odlično otvorili sezonu, a pitanje pobjednika riješili su već u prvom poluvremenu.

Rijeka je bila dominantnija, a gol je stigao u 18. minuti. Nakon kornera Rijeka je izvela brzu akciju, nakon ubačaj Pintarića, Zrilić je s pet metara poentirao – 1:0.

U 28. minuti  Rijeka je stigla do drugog gola. Nakon jedne duge lopte, Jelavić je uspio stići do lopte prije vratara Zrinščaka  koji ga je srušio. Pintarić je bio siguran s bijele točke – 2:0.

Rijeka je u nešto slabijem ritmu otvorila drugi dio, Noel Bilić imao je dvije prilike, ali pokušaj loba i jedan udarac otišao je pored gola.

Rijeka je pobjedu potvrdila u 78. minuti. Pintarić je povukao kontru i na kraju je potegnuo s dvadesetak metara, a lopta je završila u kutu – 3:0.

Rijeku u idućem kolu očekuje gradski derbi protiv Orijenta (Stadion Krimeja, subota, 15 sati).