Dvostruki poraz na Gružu: Jug zaustavio Primorje Erste Bank u četvrtfinalu Prvenstva Hrvatske

Arhiva Torpedo media

Danas je odigrana i druga utakmica, koja je također išla u korist Dubrovčana, a igrači Vjekoslava Kobešćaka bili bolji od riječkog Primorja EB s 14:8 (4:2, 5:2, 1:1, 4:3).

Dubrovnik – Vaterpolisti Primorje Erste banke zaustavljeni su u četvrtfinalu Prvenstva Hrvatske, u dvije utakmice jučer i danas uspješniji je bio dubrovački Jug, koji slovi i kao favorit za osvajanje titule prvaka.

Prva utakmica na Gružu odigrana je u subotu, a Jug je slavio rezultatom 16:8 (5:2, 2:2, 6:0, 3:4). Već na samom početku utakmice Jugaši su poveli 4:0, a do poluvremena Riječani su ipak uspjeli koliko – toliko smanjiti prednost. Međutim, u trećoj četvrtini Jugaši su odigrali bez primljenog pogotka dok je riječki vratar čak šest puta vadio loptu iz mreže.