Filip Zrilić ugradio dva gola u pobjedama Hrvatske U19 nogometne reprezentacije – Nastupe ubilježila još trojica mladih igrača Rijeke

Mladi vezni igrač Rijeke dvama je pogocima na prijateljskom turniru opravdao povjerenje izbornika Josipa Šimunića

Rijeka – Hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina pobijedila je Indoneziju 7:1 u posljednjem susretu prijateljskog turnira odigranog u Hrvatskoj.

Prvi pogodak na utakmici postigao je nogometaš Rijeke Filip Zrilić u 26. minuti. Zrilić je odigrao 90 minuta, a u igru je ušao i Adrian Liber umjesto Oreča u 64. minuti.

U preostale dvije utakmice Hrvatska je pobijedila Bugarsku 3:2, a Saudijsku Arabiju 4:3. U utakmici protiv Bugarske nastupili su Filip Braut, Niko Galešić, Filip Zrilić i Adrian Liber. Pogodak za 3:0 postigao je Zrilić u 29. minuti.

U drugom ogledu protiv Saudijske Arabije protiv koje su nastupili Filip Braut, Adrian Liber i Niko Galešić.