FOTO Orijent 1919 vratio se pobjedama – S visokih 5:0 na Krimeji je deklasiran NK Dugo Selo

Glavnina golova pala je u prvih deset i zadnjih deset minuta, po dva pogotka Orijent 1919 postigao je do 10. minute te od 84. minute do zadnjeg sučeva zvižduka.

Rijeka – Krimeja je danas ponovo obukla „pobjedničke boje“, igrači Orijenta pokazali su svoje pravo lice i pod vodstvom novog trenera Fausta Budicina visokom pobjedom „nokautirali“ NK Dugo Selo, koje je u prvom dijelu sezone riječkom klubu uzeo tri boda.

Već na samom startu bilo je jasno da će utakmica ići u korist domaćina, koji su od 2. minute poveli 1:0 golom Iličića. Osam minuta kasnije vodstvo se udvorstručilo, za 2:0 u 10. minuti zabio je Fatić. Na odmor su ekipe otišle s 3 pogotka u mreži gostiju, u 30. minuti na 3:0 pogodio je Weitzer.

U drugom dijelu domaćini su malo „smanili gas“, ali publika na Krimeji ipak je vidjela još dva gola, na samom kraju utakmice – u 81. minuti Monjac je pogodio za 4:0, a u 84. je ponovo Iličić zabio, zaokruživši priču i postavivši konačnih 5:0 za Orijent.

– Dugo smo čekali da naši crveno bijeli pokažu svoje pravo lice, a danas su to i učinili nošeni zajedništvom – pobjeda je došla u svom najljepšem obliku. Pred punim tribanama, na suncu okupanoj Krimeji, uz društvo bure, Orijent je odnio najveću pobjedu do sada u sezoni. Hvala našim navijačima koji su uvijek tu, kazali su iz kluba.