FOTO Triler na Mavrincima: U napetoj utakmici punoj preokreta slavili gosti iz Šibenika

Konačan rezultat 87:90 za goste dobro ocrtava o koliko se zanimljivoj i napetoj utakmici radilo, a čitavim tijekom bila je ispunjena preokretima i odličnim potezima s obje strane parketa u Mavrincima.

Mate Mandić

Mavrinci – Ponovo su košarkaši Adria Oil Škrljeva ostali „kratki“ za koš koji bi ih odveo u produžetke. Kao na gostovanju u Sinju, tako i jučer na domaćem terenu u utakmici 16. kola HT Premier lige gdje je pobjedu „za tricu“ odnijela Šibenka.

Mark James Dorris

Domaćini su bolje ušli u utakmicu, poveli i s 8 poena razlike već polovicom prve četvrtine, a do kraja tog dijela stigli s vodstvom 25:20. Na početku druge četvrtine to su vodstvo serijom 5:0 i udvostručili, no tada je voda krenula na mlin Šibenčana koji su uvjerljivom serijom 14:2, uz tricu sa sirenom sa sredine terena, stigli do vodstva na poluvremenu od 43:48.

U nastavku utakmice gosti su rezultatski „bježali“, a domaćini ih stizali, pa je krajem treće četvrtine dvojac bio gotovo poravnat – Šibenčani su u posljednju dionicu ušli s pola koša prednosti. Do kraja utakmice igralo se „koš za koš“, a posljednju prilku imali su domaćini, no Mark James Dorris promašio je tricu za produžetak.

Triler Na Mavrincima: U Napetoj Utakmici Punoj Preokreta Slavili Gosti Iz Šibenika

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank