FOTO, VIDEO U susjedskom derbiju Vinodol uspješniji od Crikvenice

Gosti su uz glasnu podršku brojne navijačke skupine Bura odnijeli bodove u Novi Vinodolski, gdje se već spremala fešta u čast uspješne polusezone. Djelić atmosfere provjerite u velikoj fotogaleriji i video isječku…

Crikvenica – Vinodol je u susjedskom derbiju pobijedio u gostima Crikvenicu 2:1 u posljednjem jesenskom kolu 4. HNL Zapad. U prvom poluvremenu Crikvenica je dominirala terenom, a čvrsti i povučeniji Novljani čekali su priliku iz kontre. I pokazalo se pravom taktikom. Kontra i realizacija

Petrovića je donijela prednost. Crikveničanin Butorac pogađa oštrim prizemnim udarcem iz slobodnjaka s 20 metara u sam kut za izjednačenje. Sa svake strane još po jedna šansa do poluvremena.

U drugom poluvremenu nestao je kombinatorni nogomet Crikvenice s terena. Utakmica je bivala sve oštrija, nekoliko grubih startova sankcionirano je žutim kartonima, a sudac bi sigurno smirio utakmicu da je izvukao iz džepa crvene kartone. Ne bi pogriješio. Igralo se na rubu incidenta, puno priča sa sucem i teških riječi sa svih strana. Crikvenica je pred kraj utakmice pokušala ubačajima u 16 metara doći do izjednačenja. Godinić vadi loptu ispod prečke. Gosti su uz glasnu podršku brojne navijačke skupine Bura odnijeli bodove u Novi Vinodolski, gdje se već spremala fešta u čast uspješne polusezone. Vinodol je s domaćim kadrom uhvatio peto mjesto s 26 bodova. Tek tri boda zaostaje za drugoplasiranom Pazinkom. Crikveničani neće po dobrom pamtiti prvi dio sezone, tek 14. mjesto s 15 bodova. U leđa im gledaju “otpisani” Vihor sa sedam bodova i Halubjan s 2 boda.

CRIKVENICA – VINODOL 1:2 (1:1)