[FOTO] Zamet uvjerljivo pobijedio Dubrovnik rezultatom 41:29

Do kraja susreta trener Marijanović priliku je pružio svim igračima, a Zamet je predvođen Vučkom i Njegovanom s 8 te Pikecom sa 7 postignutih pogodaka upisao visoku pobjedu rezultatom 42:29. Zanimljivo je da je gol razlika Zameta u posljednja tri susreta čak +33.

Rijeka – U 5. kolu Paket24 Premijer lige Zamećani su upisali i treću uzastopnu pobjedu protiv ekipe Dubrovnika rezultatom 42:29. Početak susreta bio je dosta izjednačen i igralo se gol za gol sve do rezultata 7:7, pri čemu je Dubrovnik jednom i poveo. Golovima Vučka i Ljevara Zamet prvi put odlazi na +2 u 15. minuti susreta. Do poluvremena Zamet održava prednost i na odmor se odlazi rezultatom 19:17. U drugi dio Zamet ulazi bitno agresivnije u obrani i u periodu od 34. do 44. minute, serijom od 7:2, dolazi do rezultata 29:20.

– Dosta smo loše krenuli u obrani prvo poluvrijeme, puštali smo im iz polufaulova šuteve i kad smo krajem poluvremena spojili 3-4 dobre obrane tu smo se počeli odvajati. Drugo poluvrijeme ušli smo agresivnije i bili smo gušći u obrani, razbili smo njihovih 7 na 6 i postigli nekoliko laganih golova i tu se napravila velika razlika na kraju susreta, izjavio je Nikola Njegovan po završetku susreta.

RK Zamet: Vučko 8 (2), Živković 4, Ljevar 3, Njegovan 8, Milih 1, Sorić, Islamović 2, Tomaš, Smokrović 2, Viskić, Mrakovčić 2, Devčić 3, Pikec 6, Kvastek 3, Lencović.
RKHM Dubrovnik: Raguž, Tomić, Jurković 7 (3), Pedić 4, Krešić 5, Bazdan, Bevanda 3, Jakić, Morović, Bukva 6 (1), Jurić, Borota, Kosović 1, Raos 5.