Juniori Rijeke uvjerljivo slavili u Varaždinu

Bijeli su tako stigli do druge pobjede u prvenstvu potvrdivši dobru formu na otvaranju nove sezone.

Rijeka – Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Varaždin 4:1 u utakmici drugog kola Prve HNL. Bijeli su tako stigli do druge pobjede u prvenstvu potvrdivši dobru formu na otvaranju nove sezone.

Rijeka je povela u 23. minuti. Frigan je primio loptu u sredini i odigrao dubinsko dodavanje za Simčić koji je odlično primio i poentirao – 0:1. Samo tri minute kasnije bijeli su udvostručili prednost. Rovis je dijagonalom lijepo pronašao Zulianija koji je iz prve odigrao za Simčića – 0:2.

Rijeka je pitanje pobjednika riješila do poluvremena. U 35. minuti Zuliani je lijepim dodavanjem proigrao Zrilića, koji je bio siguran realizator – 0:3. Ako je i nakon prvog dijela postojala kakva sumnja tko će uzeti bodove u Varaždinu, ona je nestala na otvaranju drugog poluvremena.

U 46. minuti Antonio Frigan dugom loptom preko pola terena pronašao je Simčića koji je odigrao za Kovačevića – 0:4. Varaždin je uspio samo ublažiti poraz, Belcar je u 65. minuti bio siguran s bijele točke – 1:4.